Zarządzanie Procesem Twórczym (ZPT)


Artykuły (Articles)

Zarządzanie Procesem Twórczym, czyli jak zapanować nad chaosem tworzenia

Chcesz być bardziej kreatywnym/ą, generować więcej wartościowych pomysłów i przekuwać je w zrealizowane projekty? Poznaj Zarządzanie Procesem Twórczym!

Czytaj dalej
Jak uporządkować pomysły? Wielka Księga Pomysłów

Każdy pomysł trzeba zanotować. Jak z kolei zadbać o porządek w swoich notatkach, projektach i nie utracić żadnego pomysłu? Mam na to sposób - Wielka Księga Pomysłów! Czytaj dalej i załóż swoją Księgę!

Czytaj dalej
Dokumentacja Procesu Twórczego. Dlaczego warto i jak to robić krok po kroku?

Dokumentacja Procesu Twórczego nie jest czymś “pobocznym”, tylko bardzo ważną częścią Twojej Twórczości (a może nią być każdy rodzaj działalności!) i Twojej Pracy (Twórczej). Czytaj dalej i dowiedz się dlaczego oraz poznaj sposoby na skuteczną dokumentację swojej Twórczości i pomysłów!

Czytaj dalej
Jak media społecznościowe stymulują rozwój twórczy i kreatywność? Przykład Instagrama

Tworzysz, ale nie ma Cię w mediach społecznościowych? A może jesteś, ale nie dzielisz się tam swoją twórczością z innymi? Wiele tracisz! Klikaj w artykuł, a dowiesz się, jak możesz zostać lepszym Twórcą i zwiększyć swoją kreatywność dzięki mediom społecznościowym!

Czytaj dalej
JAK JEDNO POSTANOWIENIE NOWOROCZNE MOŻE ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE, JEŚLI SKUPISZ SIĘ WYŁĄCZNIE NA NIM PRZEZ ROK? STUDIUM (MOJEGO) PRZYPADKU

Jeśli chcesz odmienić swoje życie w 2022 roku i właśnie planujesz swoje postanowienie (postanowienia) noworoczne, to dobrze trafiłeś/aś! W tym wpisie podzielę się z Tobą podsumowaniem tego, co udało mi się osiągnąć w 2021 roku dzięki skupieniu się wyłącznie na jednej rzeczy! Zawarłem też kilka wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć to samo. Czytaj dalej!

Czytaj dalej